226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

Čeští freeskieři přicházejí s novým filmem

Jsou to již 4 roky, co se nejlepší čeští freeskieři předvedli v úspěšném freestylovém filmu Ultim8 Separation. Ten byl dokonce vybrán mezi nejlepších 25 freeski filmů na světě na prestižním festivalu IF3. Teď přicházejí se zbrusu novým filmem eXcelent Separation a bude to opět velkolepá podívaná.

Díky hlavnímu partnerovi filmu dostali tvůrci možnost vydat se na zasněžené hory, do upravených snowparků, ale také se prohánět na překážkách ve městech. Přejeli nespočetné množství zábradlí či jiných překážek, kolem kterých chodíte každý den. Proto příště dávejte pozor, až v zimě půjdete ve městě po schodech. Prostřednictvím kamery se dále podíváte do nejlepšího snowparku v Evropě Livigno Mottolino, dále rakouského Flachau, či do Slovinska.

I samotní jezdci mají slušný arzenál nových triků, které vám chtějí ukázat. Ve filmu se objeví jedni z nejlepších českých freeskierů: reprezentanti Pepé Kalenský, Robin Holub a Šimon Bartík a dále se představí Jiří Volák, Richard Jurečka, Ondra Beneš a Martin Moudrý.

Těšit se můžete na spoustu originálních hlášek a vtipných situací, které při natáčení nastaly a to vše bez cenzury. O kvalitní záběry se postarali tvůrci z produkce Separation Films, v čele s hlavním kameramanem Lucasem Hermanem.

Celý film bude mít premiéru ve všech velkých městech po republice na podzim 2015, formou netradičních party. Sledujte Separation Films na Instagramu či Facebooku, kde se dozvíte spoustu dalších informací, jak film vznikal a jak pokračuje jeho tvorba.

Koukněte na předchozí filmy Separation:
Separation movie
Ultim8 Separation

Sledujte Separation na:
FB: https://www.facebook.com/separationfilms
Instagram: @separation_films

Hlavní partner filmu:

eXcelent

Partneři filmu:

Red Bull, Kama, Jägermeister, BIOFILMS

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]