226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

Centrum FotoŠkoda – záchytný bod pro fotografy

Centrum FotoŠkoda – to jsou komplexní fotografické služby pod jednou střechou. Profesionálně vyškolení prodejci vám poradí s výběrem fotografické techniky i zpracováním fotografií.

Naleznete zde širokou škálu poskytovaných služeb a produktů nabízených v kamenné prodejně i prostřednictvím internetového obchodu www.fotoskoda.cz.

V kamenné prodejně jsme pro vás připravili 10% slevu na fotografické služby a 8% na FotoKurzy. Ukažte platný ISIC a sleva je vaše. Pokud chcete vědět o každé novince, odebírejte e-mailem newsletter, nebo Centrum FotoŠkoda sledujte na Facebooku.

Obchod a služby však nejsou jediným směrem, kterým se Centrum FotoŠkoda ubírá. Jeho činnost se zaměřuje také na oblast vzdělávání a kultury. Ve spolupráci s řadou partnerů pořádá pro všechny nadšené fotografy odborné workshopy, fotografické kurzy, besedy, fotografické výstavy i soutěže.

Centrum FotoŠkoda tvoří spojením obchodu, služeb a kultury jedno z největších a nejkrásnějších fotografických center v Evropě a navazuje tak na tradici zakladatele fotografického domu Jana Langhanse.

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]