Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

Být studentem se na Alza.cz vyplatí

V současnosti už se ve škole bez moderních technologií obejdete jen těžko. S Alza.cz se teď můžete stát součástí mezinárodního studentského programu plného slev. A nově i navštívit studentský hub v Dejvicích nebo získat praxi v zázemí firmy.

Studentská Dejvická
Pokud hledáte prostor pro svou realizaci, nemusíte chodit dále. Nově otevřená pobočka v Dejvicích je totiž speciálně navržena tak, aby odpovídala potřebám studentů. Potřebujete prostor pro studium? Chcete uspořádat přednášku nebo prezentaci? Nebo si jen tak dáchnout, dát si kafe a třeba si zahrát na konzoli? To všechno teď můžete kousek od dejvického Kulaťáku, na adrese Banskobystrická 2080/11.

Co je studentský program?
Především přístup ke speciálnímu studentskému ceníku. Ten vám umožní využít až 15% slevu na téměř celý sortiment e-shopu. Mimo to pak můžete v rámci programu využít i dalších, jednorázových slev, které sahají až do výše 30 %. Tyhle speciální nabídky platí jen v rozpětí jednoho až tří měsíců a týkají se vždy konkrétních skupin produktů. Aktuální seznam najdete na www.alza.cz/student.
Program je mezinárodní a v současné době ho využívá téměř 110 000 studentů z 12 zemí Evropy. Ti všichni díky studentskému programu ušetřili do letoška více než 3 000 000 Kč.

Jak na to?
Využívat slevy pro studenty není žádná věda. Potřebujete k nim jen platný ISIC/ITIC průkaz, který si pod svým účtem zaregistrujete na webu Alza.cz. Registrace probíhá zadáním licenčního čísla ISIC/ITIC do příslušné kolonky a jakmile k ní dojde, automaticky získáváte studentský ceník. Nemusíte tedy při každém nákupu zadávat číslo průkazu, ani složitě vypočítávat výslednou cenu.

Pojďte k nám na zkušenou
Pokud chcete poznat zázemí jednoho z největších evropských e-shopů i zevnitř, nabízíme vám možnost práce v našem logistickém centru. Zjistíte tam, jak Alza funguje a následně se vám otevřou dveře k pozicím, o kterých by si jiní absolventi mohli nechat jen zdát. K tomu pořádné finanční ohodnocení, slevy na notebooky, mobily a cokoliv jiného z naší nabídky, řada firemních akcí nebo tematických školení. Rádi vás uvidíme. Bližší info naleznete na www.alza.cz/student.

Související články