226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

Buďte o krok napřed před svými spolužáky!

Odborná stáž v PwC – váš první krok do světa byznysu!

Jako studenti jste právě na začátku své kariéry a PwC vám může při jejím rozjezdu hodně pomoct. Každý rok zaměstnáme desítky studentů 3. – 5. ročníků vysokých škol.

Podzim je u nás každý rok ve znamení velkého náboru nových stážistů do auditového oddělení. Hledáme studenty s analytickým a logickým myšlením, kteří rádi pracují v týmu a mají aktivní znalost anglického jazyka. Při oboustranné spokojenosti můžete pokračovat na stáži v dalším roce nebo přejít na stáž do jiného oddělení. Stážistům, kteří se osvědčí a úspěšně dostudují, nabídneme práci na plný úvazek.

PwCKafe si budete vařit jen pro sebe

Naším cílem je dát vám možnost nahlédnout do světa byznysu a naučit vás věci, které se ve škole nedozvíte. Hned od začátku jste členem týmu a pracujete přímo na klientských projektech. Stáže v PwC trvají od 4 do 12 měsíců v závislosti na oddělení, do kterého se přihlásíte. Máte tak spoustu času naučit se něco nového.

Assessment centra se není třeba bát

Přihlášky je možné podat přes náš web. Pokud se vám povedou online testy (které jsou nezbytným prvním krokem), pozveme si vás na assessment centrum. Vždy se snažíme, aby to pro vás byla další zkušenost – v klidu, bez stresu a s okamžitou zpětnou vazbou.

Kde se dozvíte více informací?

Veškeré informace můžete najít na našem Facebooku a našem webu www.pwckariera.cz. Nejbližší akcí, na které se s námi můžete potkat osobně, je snídaně StudentForum, kterou pořádáme na půdě Vysoké školy ekonomické. V listopadu budeme na veletrhu v Brně a chystáme Dny otevřených dveří ve všech našich kancelářích a oblíbenou soutěž Financial Challenge ve spolupráci s ACCA. Nově pro daňové nadšence chystáme workshop Smart & Taxy.

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]