Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Faq
  • Čeština

Průkazy ISIC/ITIC můžete nadále objednávat online s doručením k vám domů. Aktuální otevírací dobu partnerských výdejních míst najdete zde.

Informace o koronaviru pro klienty ISIC cestovního pojištění jsou připraveny zde nebo je lze získat na infolince pojišťovny UNIQA na tel. čísle +420 488 125 125

Bounty Rock Café Open Air 2019 láká na hvězdné Riverside nebo Physical Graffiti

Sedm kapel z různých koutů Evropy, hard rock, prog rock, blues, legendy a hvězdy. Olomoucký Bounty Rock Café Open Air (BRCOA) prostě nezůstane ani letos nic dlužen své pověsti festivalu, který velice energicky, ale současně pohodově zahajuje festivalovou sezonu v České republice. Jeho devátý ročník se uskuteční v sobotu 22. června v areálu Korunní pevnůstky v Olomouci.

Nabitý program BRCOA uvede hodinu po poledni olomoucká kapela Fly Tomorrow. „Tradičně dáváme zajímavým místním kapelám příležitost zahrát si na velké festivalové stagei. Letos padla volba na žánrově široce rozkročené Fly Tomorrow. Hrají rockové nakládačky i balady, syrové blues i metalové nářezy,“ představuje Dušan Neumann z pořadatelské agentury Bounty Rock Café.

Tradiční hard rock vystřídá excelentní prog rock z holandského Eindhovenu. Pětičlennou partu 7 Miles to Pittsburgh dali v roce 2017 dohromady veteráni nizozemské rockové scény Andrew Elt, někdejší frontman glam metalových Sleeze Beez a dlouholetý zpěvák Physical Graffiti, společně s basistou Martinem Helmantelem a bubeníkem Dirkem Bruinenbergem, kteří hrávali s power metalovými Elegy.

Na večerní vyvrcholení festivalu pořadatelé pozvali hvězdné hosty z polských Katovic a Holandska. Polští Riverside v současnosti patří jednoznačně mezi nejzajímavější a nejnápaditější reprezentanty prog rocku na světě.

Na úplný závěr letošního BRCOA vystoupí holandští Physical Graffiti, kteří vystupují už od počátku 90. let s jediným cílem – vzdát hold Led Zeppelin, jedné z nejslavnějších skupin rockové historie.

Devátý ročník Bounty Rock Café Open Air se uskuteční v sobotu 22. června. Program startuje ve 13 hodin.

Související články