Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

Z nařízení vlády ČR dochází k dalším omezením, které budou mít vliv také na vydávaní průkazů ISIC na našich prodejních místech. Průkazy je v tuto dobu možné zakoupit na pobočkách společnosti České dráhy a.s. (kromě Pardubic). Vyhledat nejbližší pobočku můžete zde. Průkaz ISIC můžete také objednat online na našich webových stránkách.

Bombay Express – moderní koncept indického fast foodu

Oblíbený řetězec občerstvení Bombay Express s nezaměnitelným interiérem ve stylu indického vlaku se zaměřuje především na severoindickou kuchyni. V menu naleznete pokrmy masové i vegetariánské, některé jsou veganské.

Bombay Express je česká značka založena panem Santoshem Ranou, jenž dlouhodobě žije v České republice. První pobočka byla otevřena v létě roku 2013. V současnosti se v Praze nacházejí čtyři a během června se otevře pátá v prostorách OC Galerie Butovice.

V Bombay Express se dbá na autenticitu. Kuchaři pocházejí z Indie, stejně tak jako se z ní dováží i řada ingrediencí. Mezi nejoblíbenější jídla patří Chicken Tikka Masala (kuřecí maso v cibulovo-rajčatové omáčce), Butter Chicken (kuřecí maso v máslovo-rajčatové omáčce) a také Biryani – kořeněná rýže s kuřecím nebo jehněčím masem. Milovníci extra pikantních chutí ocení Vindaloo ve dvou variantách (s kuřecím nebo jehněčím masem). Mezi oblíbené vegetariánské pokrmy pak patří Dal Makhani (čočka a fazole v krémové omáčce) nebo Chana Masala (cizrna se směsí severoindického koření).

Tradiční indická kuchyně by nebyla kompletní bez typických placek v různých variacích. Všechny placky se připravují v peci zvané tandoor, což je hliněná pec válcovitého tvaru, v níž teplota může dosahovat až 480 °C

Kromě tradičních receptur se v Bombay Express snaží přicházet i s novinkami. Moderní wrapy se rychle staly nedílnou součástí stálé nabídky. Již brzy se budete moct těšit na nové saláty a také snacky v indickém stylu.

Pokud by vás zajímala práce v Bombay Express, podívejte se prosím na aktuálně nabízené pozice v sekci Kariéra.

Související články