Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

Z nařízení vlády ČR dochází k dalším omezením, které budou mít vliv také na vydávaní průkazů ISIC na našich prodejních místech. Průkazy je v tuto dobu možné zakoupit na pobočkách společnosti České dráhy a.s. (kromě Pardubic). Vyhledat nejbližší pobočku můžete zde. Průkaz ISIC můžete také objednat online na našich webových stránkách.

Bez polotovarů a mrazáků! Ve Vapianu si pochutnáte na čerstvém jídle

Míst, kde vám uvaří jen z čerstvých surovin a klidně vás nechají nahlédnout do kuchyně, není nikdy dost. Míst, kde se můžete skvěle najíst v příjemném prostředí a bez nafoukaných formalit je ještě méně. Navštivte Vapiano!

Milujete jídla inspirované Itálií? Vláčné těstoviny s omáčkou plnou chuti rajčat nebo křupavou pizzu s vůní bazalky? Ve Vapianu jste na správné adrese. Studenti s poukazem ISIC a ALIVE mají navíc 15% slevu na veškerá jídla.


Vapiano není typická restaurace. Číšníky zde nenajdete, jídlo si vyberete a necháte uvařit přímo u kuchařů v otevřené kuchyni. Místo k sezení si zvolíte podle sebe a nikdo nebude rušit váš oběd nebo večeři s požadavky na další objednávku. Konzumace se zaznamená na čipovou kartu, kterou dostanete při vstupu. I díky modernímu, vzdušnému a prostorném interiéru se budete ve Vapianu cítit bezpečně a uvolněně.

Ve Vapianu nenajdete mražené polotovary nebo smažené jídlo. Vše je zde absolutně fresh. Těstoviny jsou denně připravovány čerstvé přímo v restaurační „pasta manufaktuře“. Ingredience? Jen voda a kvalitní semolinová mouka z tvrdé pšenice. V nabídce najdete i těstoviny ze špaldové mouky, nebo v sezoně i zoodles – přirozeně bezlepkové „nudle“ z cukety. Co k nim? Omáčky Vapiano! Ty dobře známé – bolognese, carbonara, aglio olio nebo ty originální připravené ve Vapianu. Kombinovat můžete tvary těstovin a jídla si dochutit podle své fantazie. Stačí říct kuchařům vapianistům, kteří vaše jídlo připravují v otevřené kuchyni. Kromě těstovin si můžete vybrat ze široké nabídky polévek, salátů nebo pizzy. Vše je připravené každý den čerstvé, přímo před vámi a pro vás.

Vapiano – to je pravé místo na setkávání. Kosmopolitní, otevřenou a příjemnou atmosféru každého Vapiana dotváří bar&lounge část. Relaxujte ve společnosti dobré kávy, rozličných druhů čajů, koktejlů, osvěžujícího nealka, limonád a vín z mnoha vinic světa. Pochutnejte si na sladkém tiramisu, panna cottě nebo crema di fragole.


Vapiano v Praze najdete v centru města na dvou místech. U známe Kafkovy hlavy na metru Národní třída, přímo v OC Quadrio, nebo mezi Václavským náměstím a Obecním domem, v NG Myslbek. Při nákupech v největším nákupním centru Westfield Chodov nás najdete ve food court zóně. Více zde.

Celý říjen navíc soutěžíme o 20 voucherů na 200 Kč útratu. Stačí se jen přihlásit přes tlačítko níže, zodpovědět jednoduchou soutěžní otázku a dostanete se do slosování. Vyhrává každý 20. účastník a počet výher je omezen, tak neváhejte a hurá na to!

Informace o soutěži

Soutěž probíhá od 01.10.2020 do 31.10.2020
Soutěž o 20 x 200 Kč poukaz do Vapiana!

Související články