226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

Beauty studia Hairpoint

Zdraví a krása/ trojlístek kadeřnických salonů v centru Prahy. Slevy na všechny kadeřnické služby a na nákup veškerého zboží.

HairpointBeauty studia Hairpoint v centru Prahy najdete na snadno dostupných místech. Každé z nich zaujme příjemným prostředím a přátelskou atmosférou. Špičkové služby v nich poskytují talentovaní a zkušení profesionálové. Sledují nejmodernější trendy a zúčastňují se kadeřnických soutěží v České republice.

Z Hairpointu můžete odejít s extravagantním účesem na party nebo diskotéku, ale třeba také s takovým, který se hodí na maturitu či zkoušku ve škole. Anebo se střihem vhodným na sportování.

Kadeřníci z Hairpointu používají osvědčenou vlasovou kosmetiku Schwarzkopf professional a Kérastase. Starají se o to, aby vaše vlasy byly nejen krásné, ale i zdravé. Najdete je v pasáži Koruna na Václavském náměstí, na Uhelném trhu v Praze 1 či v Praze 8 – Karlíně, Sokolovská 52.

Pro držitele průkazů ISIC, ITIC, IYTC a ALIVE poskytujeme slevy 15 % na veškeré kadeřnické úkony a na veškerý sortiment prodávaného zboží ve všech salonech.

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]