Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

Z nařízení vlády ČR dochází k dalším omezením, které budou mít vliv také na vydávaní průkazů ISIC na našich prodejních místech. Průkazy je v tuto dobu možné zakoupit na pobočkách společnosti České dráhy a.s. (kromě Pardubic). Vyhledat nejbližší pobočku můžete zde. Průkaz ISIC můžete také objednat online na našich webových stránkách.

Aquapalace Praha vyhlašuje Studentský Chillout každou středu!

Každý student ví, že během náročného studia je důležitá relaxace a zábava s kamarády. Vyrazte proto na pořádnou párty už v půlce týdne! V Aquapalace Praha startuje od 18. listopadu Studentský Chillout každou středu!

Pro studenty bude již od 15.00 hodin připraveno zvýhodněné vstupné a cool drinky, které spolehlivě navodí atmosféru letních večírků. Na vodním Paradise Cafe to také bude žít! Protančete večer u baru, nebo ve vodě.

Pokud nemáte čas vyrazit na párty každý týden, určitě šetřete síly na speciální tematické akce, které budou probíhat každou třetí středu v měsíci. První téma bude Pětiboj a vítězné družstvo nebo jednotlivec si odnese zajímavé ceny. Těšit se na něj můžete 15. listopadu. Za mixážním pultem to rozbalí známý DJ Enzym. Dále se můžete těšit na DJ’s z klubu MischMasch.

Již 20. prosince je pro vás připravena Hvězdná středa, kde zahraje DJ Rockstar. K pořádné muzice se budou samozřejmě servírovat lahodné short drinky a zatančí GoGo tanečnice. A kdo by se chtěl odvázat ještě o něco více, může vyrazit na after-party do klubu MischMasch. Jestli vás tanec nechává v klidu, zapojte se do beer pong turnaje, vyzkoušejte na vlastní kůži karaoke a soutěžte o trénink ve fitness centru pod dozorem trenéra, nebo relaxaci v Saunovém světě.

Škola už dávno začala a je potřeba dopřát tělu i mysli trochu relaxace. Dorazte s partou nebo naopak, přijďte nabrat nové kontakty. Nudu u nás rozhodně nezažijete!

Vstupenky na akci jsou dostupné na místě po předložení ISIC průkazy nebo studentského průkazu. Podrobnosti o cenách vstupného naleznete na webových stránkách Aquapalace Praha.

Související články