Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

Aquapalace Praha vyhlašuje Studentský Chillout každou středu!

Každý student ví, že během náročného studia je důležitá relaxace a zábava s kamarády. Vyrazte proto na pořádnou párty už v půlce týdne! V Aquapalace Praha startuje od 18. listopadu Studentský Chillout každou středu!

Pro studenty bude již od 15.00 hodin připraveno zvýhodněné vstupné a cool drinky, které spolehlivě navodí atmosféru letních večírků. Na vodním Paradise Cafe to také bude žít! Protančete večer u baru, nebo ve vodě.

Pokud nemáte čas vyrazit na párty každý týden, určitě šetřete síly na speciální tematické akce, které budou probíhat každou třetí středu v měsíci. První téma bude Pětiboj a vítězné družstvo nebo jednotlivec si odnese zajímavé ceny. Těšit se na něj můžete 15. listopadu. Za mixážním pultem to rozbalí známý DJ Enzym. Dále se můžete těšit na DJ’s z klubu MischMasch.

Již 20. prosince je pro vás připravena Hvězdná středa, kde zahraje DJ Rockstar. K pořádné muzice se budou samozřejmě servírovat lahodné short drinky a zatančí GoGo tanečnice. A kdo by se chtěl odvázat ještě o něco více, může vyrazit na after-party do klubu MischMasch. Jestli vás tanec nechává v klidu, zapojte se do beer pong turnaje, vyzkoušejte na vlastní kůži karaoke a soutěžte o trénink ve fitness centru pod dozorem trenéra, nebo relaxaci v Saunovém světě.

Škola už dávno začala a je potřeba dopřát tělu i mysli trochu relaxace. Dorazte s partou nebo naopak, přijďte nabrat nové kontakty. Nudu u nás rozhodně nezažijete!

Vstupenky na akci jsou dostupné na místě po předložení ISIC průkazy nebo studentského průkazu. Podrobnosti o cenách vstupného naleznete na webových stránkách Aquapalace Praha.

Související články