Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

Alza.cz spouští unikátní IT trainee program

Alza.cz a.s. odstartuje v červenci první ročník IT trainee programu, v jehož rámci budou mít mladí vývojáři šanci vytvořit eshop na zelené louce. Program rozdělí 20 vybraných účastníků do 4 týmů. Každý bude pobírat symbolický plat, ti nejlepší vyhrají iPad.

Zahájení programu proběhne 10. července 2017 v 17.00 hodin v prostorách Hall Office Parku Alza.cz. Samotný trainee program začne o týden později a bude trvat 8 týdnů. Účastníkům budou každý den k dispozici seniorní programátoři v roli mentorů. Na soutěžní týmy bude každých sedm dní čekat nová výzva s cílem postavit funkční e-shop na zelené louce.

Alza.cz spouští podobný program poprvé. Slibuje si od něj přísun nových mladých talentů, kteří se chtějí učit a hoří nadšením v oboru. Těm nejlepším nabídne interní nebo externí spolupráci. Trainee program je primárně určený pro studenty středních a vysokých škol, zúčastnit se ale mohou i ostatní nadšenci do IT.

Součástí informativní schůzky 10. 7. 2017 bude i nabídka placené stáže na dalších zajímavých projektech, např. vývoj nové verze Alzaboxů(C#, SQL), programátorské hry pro HR(C#, Javascript) nebo tvorba microservices pro interní informační systém (C#, SQL).

Související články