Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

Z nařízení vlády ČR dochází k dalším omezením, které budou mít vliv také na vydávaní průkazů ISIC na našich prodejních místech. Průkazy je v tuto dobu možné zakoupit na pobočkách společnosti České dráhy a.s. (kromě Pardubic). Vyhledat nejbližší pobočku můžete zde. Průkaz ISIC můžete také objednat online na našich webových stránkách.

Alza.cz spouští unikátní IT trainee program

Alza.cz a.s. odstartuje v červenci první ročník IT trainee programu, v jehož rámci budou mít mladí vývojáři šanci vytvořit eshop na zelené louce. Program rozdělí 20 vybraných účastníků do 4 týmů. Každý bude pobírat symbolický plat, ti nejlepší vyhrají iPad.

Zahájení programu proběhne 10. července 2017 v 17.00 hodin v prostorách Hall Office Parku Alza.cz. Samotný trainee program začne o týden později a bude trvat 8 týdnů. Účastníkům budou každý den k dispozici seniorní programátoři v roli mentorů. Na soutěžní týmy bude každých sedm dní čekat nová výzva s cílem postavit funkční e-shop na zelené louce.

Alza.cz spouští podobný program poprvé. Slibuje si od něj přísun nových mladých talentů, kteří se chtějí učit a hoří nadšením v oboru. Těm nejlepším nabídne interní nebo externí spolupráci. Trainee program je primárně určený pro studenty středních a vysokých škol, zúčastnit se ale mohou i ostatní nadšenci do IT.

Součástí informativní schůzky 10. 7. 2017 bude i nabídka placené stáže na dalších zajímavých projektech, např. vývoj nové verze Alzaboxů(C#, SQL), programátorské hry pro HR(C#, Javascript) nebo tvorba microservices pro interní informační systém (C#, SQL).

Související články