Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

Z nařízení vlády ČR dochází k dalším omezením, které budou mít vliv také na vydávaní průkazů ISIC na našich prodejních místech. Průkazy je v tuto dobu možné zakoupit pouze na PMDP Plzeň a na pobočkách společnosti České dráhy a.s. (kromě Brna, Pardubic). Vyhledat nejbližší pobočku můžete zde. Průkaz ISIC můžete také objednat online na našich webových stránkách.

Alza.cz myslí na studenty

V současnosti už se ve škole bez moderních technologií obejdete jen těžko. S Alza.cz se teď můžete stát součástí mezinárodního studentského programu plného slev. A také navštívit studentský hub v Dejvicích, získat praxi v zázemí firmy nebo si zasoutěžit.

Soutěže a akce
V rámci studentského programu se kromě samotných slev můžete zúčastnit řady soutěží. V minulosti šlo například o spolupráci s Red Bullem, díky které jste se na Dejvické mohli posadit do virtuálního kokpitu závodního auta ve hře Grant Turismo Sport a ukázat, jak hluboko dokážete sešlápnout plyn. Kdo zajel nejlepší čas měsíce, získal odměnu. Pro aktuální přehled soutěží a akcí sledujte www.alza.cz/akce-souteze.

Pojďte k nám na zkušenou
Chcete-li poznat zázemí jednoho z největších evropských e-shopů i zevnitř, nabízíme vám možnost práce nejen v našem logistickém centru. Zjistíte tam, jak Alza funguje a následně se vám otevřou dveře k pozicím, o kterých by si jiní absolventi mohli nechat jen zdát. K tomu pořádné finanční ohodnocení, slevy na notebooky, mobily a cokoliv jiného z naší nabídky, řada firemních akcí nebo tematických školení. Rádi vás uvidíme. Bližší info naleznete na www.alza.cz/student-HR.

Slevy a opět slevy
Každý kvartál pro vás připravujeme nové slevy. Posledně jsme se zaměřili na ty slevy, které vás opravdu zajímaly a o které jste si i vy sami požádali prostřednictvím dotazníků. Ty aktuální vždy naleznete na www.alza.cz/student-slevy.

Související články