226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

Akce Přežít Kladno! je o odvaze, síle a vytrvalosti

Lanová aktivita, střelba z pistole, zbrojnošská zkouška dovednosti a další outdoorové úkoly jsou připraveny pro soutěžní dvojice závodu na kole s názvem Přežít Kladno!, který se koná 20.9. 2014.

Jednotlivé páry se přemisťují na kole mezi zadanými stanovišti v Kladně a blízkém okolí, plní různé netradiční úkoly a pomocí nalezených indicií se snaží určit místo cíle. Pořadí plnění outdoorových disciplín není pořadateli předem určeno a vyhrává ten, kdo trasu dlouhou více jak 35 km absolvuje v nejlepším čase. Tohoto survivalového závodu, který si získal velkou oblibu, se může zúčastnit kdokoli, kdo má rád aktivní pohyb a chce se závoděním především bavit.

Držitelé karet ISIC, ITIC a ALIVE mají slevu 15 % ze startovného!

Prezit KladnoPro rodiče s dětmi mladšími 10ti let nebo děti do 15ti let je připraven samostatný závod dlouhý cca 6 km, který se nazývá Přežít Kladno! – junior.

Pro všechny účastníky této ojedinělé akce bude zajištěno drobné občerstvení před startem závodu a teplé jídlo po skončení soutěže. Každý, kdo dojede do cíle, získá od pořadatelů na památku odznak ve tvaru placky nebo si mohou zakoupit tričko s motivem této akce. Nejlepší dvojice v každé kategorii (muž-muž, žena-žena, žena-muž) obdrží poháry a krásné ceny. Vybrané disciplíny jsou postupně odtajňovány na www.prezitkladno.cz, kde jsou taktéž k dispozici informace k zářijovému závodu, registrační formulář a fotky, videa a články z předchozích akcí.

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]