226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

ADLP: Spolehlivý partner pro studentské cesty

Chcete cestovat v maximálním pohodlí, levně a s minimálním rizikem, že se vám něco přihodí? Využijte služeb dopravní společnosti ADLP, s.r.o. Jsme seriózním dopravcem, kterému leží na srdci vaše bezpečnost. Držitelům průkazu ISIC poskytujeme slevy.

Studujete a během svého studia často cestujete po Čechách nejenom do školy, ale také za poznáním nebo za zábavou? Vyzkoušejte služby naší dopravní společnosti ADLP, s.r.o. Od 1. dubna 2015 provozujeme pravidelné autobusové linky mezi Českými Budějovicemi a Hradcem Králové. Naše autobusy na svých cestách propojují čtyři krajská a pět okresních měst nacházejících se v Jihočeském kraji, kraji Vysočina, Pardubickém a Královehradeckém kraji.

Držitelům průkazu ISIC poskytujeme slevu 20 % z ceny obyčejného jízdného, a to na linkách číslo 320 911 a 320912 mezi Českými Budějovicemi a Hradcem Králové. Pokud s námi pojedete na vzdálenost delší než 86 km, můžete této slevy využít. Předložíte-li při nákupu jízdenky kartu ISIC, dojedete z Hradce Králové do Českých Budějovic jenom za 196,- Kč. Za kratší cestu na této lince z Hradce Králové do Jihlavy zaplatíte pouze 100,- Kč. V případě, že pocestujete z Českých Budějovic do Jihlavy, bude vaše peněženka chudší o 116,- Kč. Úplný přehled o našich cenách najdete na adrese www.bus4u.cz v menu Ceníky.

Právě vy, studenti, tvoříte část klientů, na které se především zaměřujeme, protože cestujete rádi a hodně. Určitě oceníte přímé spojení bez nutnosti přestupů. Chceme vám za přijatelnou cenu nabídnout spolehlivou dopravu na úrovni. Naším cílem je vytvořit a provozovat síť vnitrostátní regionálních a mezikrajských autobusových linek, aby se vám cestovalo lépe, rychleji a příjemněji.

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]