226-222-333 9:00 - 17:00
  • en
  • cs

SOUTĚŽ: Cesty po Evropě jsou nejlepší na podzim!

Užijte si atmosféru měst bez náporu letních turistů! Přinášíme pár tipů, kam na podzim vyrazit. Nebo se můžete zapojit do soutěžit o 14 jízdenek: do Štrasburku, Lyonu, Paříže, Liege nebo Frankfurtu.
(Pokračování textu…)

Soutěž o 7×2 zpáteční jízdenky do Evropského města s Eurolines

Soutěž probíhá od 12.9.2018 do 31.10.2018

SOUTĚŽ: Poznejte všechny objekty Muzea hlavního města Prahy!

Muzeum hlavního města Prahy, od jehož založení uplynulo letos 137 let, se zabývá historií Prahy od pravěku do současnosti. Vlajkovou lodí muzea je hlavní budova na Florenci.
(Pokračování textu…)

Soutěž o 10×1 čestnou vstupenku do všech objektů Muzea hlavního města Prahy (kromě objektů vil) na celý rok pro dvě osoby

Soutěž probíhá od 11.9.2018 do 31.10.2018

SOUTĚŽ: Divadlo Na zábradlí slaví 60. výročí svého založení!

Divadlo Na zábradlí oslaví již 60 let od svého založení. Celá sezona se tak ponese ve znamení oslav, setkání a dalších akcí. Premiéry obsáhnou jak dnes již klasická literární a filmová díla, tak i aktuální témata, která rezonují naší společností.
(Pokračování textu…)

Soutěž o 10×2 lístky na představení divadla Na zábradlí

Soutěž probíhá od 11.9.2018 do 31.10.2018

V dopravě pro studenty nastává revoluce, ISIC je nedílnou součástí!

Od září se pro žáky a studenty do 26 let zásadně mění podmínky ve vlakové a autobusové dopravě napříč celou ČR (mimo MHD). Začíná pro ně platit sleva 75 % z plného jízdného a cestovat mohou celoročně bez časového omezení. Nemalým přínosem pro studenty je i fakt, že k prokázání nároku na slevu stačí platný průkaz ISIC, který nabízí mimo cestování širokou škálu dalších benefitů.
(Pokračování textu…)

Studenti v centru pozornosti na Alza.cz

Léto je sice v plném proudu, ale nový akademický rok už pomalu klepe na dveře. Každý shání něco jiného, někdo výbavu na kolej, jiný novou elektroniku. Alza proto ke svým tradičním slevám na ISIC přidává ještě speciální akci pro studenty, která jim usnadní přípravu na návrat do přednáškových sálů.
(Pokračování textu…)

SOUTĚŽ: Nakopněte to o prázdninách se sportovní výživou z VITALAND!

Dřina, pot, vůle a touha po vítězství. Základní atributy všech sportovců. Ti nejlepší ale přidávají také kvalitní výživu, která jim pomáhá v dosažení jejich sportovních cílů. Největší výběr sportovní výživy a doplňků stravy zakoupíte v prodejnách VITALAND, kde s ISIC/ALIVE nebo ITIC průkazem nakoupíte s 20% slevou na kompletní sortiment.
(Pokračování textu…)

Soutěž o 10 balíčků sportovní výživy z VITALAND v celkové hodnotě 20 000 Kč!

Soutěž probíhá od 15.8.2018 do 14.9.2018

[reklama_left]
[reklama_right]