226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

5 důvodů proč si prodloužit platnost ISIC

Zelená kartička, která zajišťuje slevy po celém světě, umíte si bez ní svůj studentský život představit? Od doby, co se mi ISIC karta dostala do ruky, jsem věděla, že se jí nikdy nebudu chtít vzdát. A už teď se netěším na chvíli, kdy to (bohužel) budu muset udělat. Proč?

  1. Slevy, slevy, slevy

Jak jsem již zmínila, velkou výhodu lze vnímat v čerpání slev, které vám ISIC přináší. Neustále si opakuji, že všechny ty parádní možnosti, které se mi s ním nabízí, musím využít, dokud můžu. Levnějšímu oblečení, knihám, zážitkům, dopravě nebo dobrému jídlu se zkrátka nedá odolat. Všechny poskytovatele slev naleznete na webu v sekci Slevy.

  1. Šetří místo v peněžence

S boomem ohledně věrnostních karet, elektronických přístupů do škol, e-účtů v knihovně, platebních karet apod. se peněženka většinou zaplňuje vším jiným než penězi. ISIC může sloužit nejen jako vstupenka do různých zařízení, ale i jako samotná peněženka, třeba na kopírování.

  1. Adekvátní ID

Také se vám někdy stane, že svoje pouzdro s doklady zapomenete na stole nebo v jiné kabelce či batohu? Naštěstí se ISIC díky svému častému využití najde někde po kapsách kabátu. Není tedy třeba panikařit, že by vám např. při nakupování vína na oslavu kamarádových narozenin nevěřili váš zletilý věk.

  1. Mezinárodní platnost

Tuto výhodu jistě ocení všichni cestovatelé do cizích zemí. Není nic lepšího, než navštívit ty největší památky světa za „reduced price“ nebo dokonce „for free“.

  1. Snadná revalidace

Posledním důvodem, proč si kartu zrevalidovat, je fakt, že je to tak snadné. Stačí jen zakoupit známku v ceně od 150 Kč na příslušných místech a další rok výhod je před vámi.

 

Jestliže jste se ještě nerozhodli, zda vám jeho prodloužení stojí za to, zvažte, jaké výhody má konkrétně pro vás. Pokud ovšem patříte mezi ty z nás, kteří pro známku zašli už začátkem školního roku, jistě si všechny její výhody naplno užíváte. Přeji vám šťastný nový rok 2015 s vaší platnou ISIC kartou.

 

Autor: Jana Hartychová

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]