226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

3 střediska, odkud se těžko odjíždí

Přinášíme tipy na ideální lyžařský mejdan pro mladé. Místa, kde je o dostatek sněhu, adrenalinu a zábavy rozhodně postaráno. Držitelé průkazů ISIC, ITIC a ALIVE jako bonus získají ještě 10 % slevu na ubytování.

 

Val di Fiemme: zlatá brána Dolomit

Skvělé italské jídlo, nádherné počasí a hlavně perfektně upravené sjezdovky. To je pro Čechy nejpopulárnější italské středisko z Dolomiti Superski. Vyzkoušejte 115 kilometrů tratí všech obtížností, vyznavači adrenalinu zde naleznou i dostatek černých „padáků“. Svou zdatnost pak mohou poměřit i v kvalitních snowparcích. A nudit se rozhodně nebudete ani večer. Po lyžovačce si můžete užívat si v místních barech, výborných restauracích či relaxovat ve wellness centrech.

 

Schladming: lyžařská perla Štýrska

Nesmírně pestré jsou v rakouském Schladmingu možnosti pro zkušené i začínající snowboardisty – funparky s boardercrossem a halfpipe. Dachsteinský ledovec láká freeridery legendárním 18km sjezdem s místy až 45stupňovým sklonem. Po lyžování vyzkoušejte 7 km dlouhou osvětlenou sáňkařskou dráhu z Hochwurzenu nebo curling, snowrafting, snowtubing a bohatou večerní zábavu přímo v centru Schladmingu.

 

Livigno: italská extratřída

Špičkové italské Livigno nabízí mimo jiné řadu luxusních a zcela nezapomenutelných černých sjezdovek, severní úbočí Mottolina se v tomto ohledu řadí mezi to nejlepší, co vůbec mohou italské Alpy nabídnout. Na vyznavače snowboardingu čeká jeden z nejrozsáhlejších a nejdokonalejších alpských snowparků. Bavte se od rána až do noci i mimo sjezdovky, pro relax pak poslouží nový wellness komplex Aqua Granda, na bohaté nákupy pak i centrum Livigna, kde je poslední bezcelní zóna v EU.

Více informací na www.nev-dama.cz/isic

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]