226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

10 nejhorších dárků na Vánoce

Čas vánoční je za dveřmi. Všichni se určitě připravujete na plné stoly cukroví od maminky, či babičky. Mnozí z vás už mají rozepsané dopisy Ježíškovi a doufají, že sny se o Vánocích splní v podobě krásného dárku.

A najednou zrada! Možná pošta k Ježíškovi nedorazila a najednou u rozbalování dárku nacházíte něco, co vám nevykouzlí úsměv na tváři. Tady vám nabízíme seznam deseti nejhorších dárků, které rozhodně najít pod stromečkem nechcete.

Když jste rodina, musíte vypadat stejně
Jste studenti vysokých škol a rodiče vás pořád mají za malé děti? A tak vám i vašim sourozencům koupili stejné oblečení. A tak máte s bráchou či ségrou stejné pyžamo, anebo stejné tepláky.

Svetr s jelenem
A vlastně svetr s čímkoliv, protože je to další z měkkých dárků, které nikdo nemá rád. Svetry se už moc nenosí, po třetím vyprání jsou zpravidla vytahané a vybledlé a navíc některé jsou z materiálu, který kouše.

Ponožky
Dostat jako vánoční dárek ponožky je snad největší noční můrou, ale i přesto si je stále někteří pod stromeček dávají. Je jedno, jestli puntíkaté, svítivě růžové, pletené, nebo jakékoliv jiné. Zkrátka ponožky si musí koupit každý sám, když je potřebuje, protože přesně ví, jaké chce a hlavně jakou musí mít velikost.

Někdo asi má špatnou paměť
Říkáte si, že na tom dárku není něco v pořádku. Je sice hezký, líbí se vám, ale pořád vám něco vrtá hlavou. A najednou je odpověď na světě. Dostali jste dva roky po sobě ten samý dárek. Možná se vám hodí dvě stejné trička, dva batohy do školy, ale určitě byste přijali něco, co ještě nemáte.

Aby všichni kolem věděli, jak vám doma říkají
Vaše mamka, či babička rádi pletou? To je hezké, dostat jako dárek čepici, anebo svetr, že? Problém může nastat, když vám jako bonus přidají vaši domácí přezdívku, která vám časem začala lézt na nervy, a teď všichni kolem uvidí, jak vám doma říkají.

Dárek z benzínové pumpy
Vánoce jsou bezpochyby období plné stresu a ne vždy se najde čas koupit pořádný dárek. A tak se může stát, že pod stromečkem objevíte plyšáky s logem benzínové pumpy, voňavé stromečky do auta, anebo sadu autokosmetiky.

Dárky, které něco naznačují
Knížka je příjemný dárek. Kosmetika také vždy potěší. Tričko v menší velikosti je možné brát jako neznalost vaši velikosti. A co když chce někdo něco naznačit, třeba „zhubni“, „navoň se, smrdíš“, anebo „už bys mohl/a s tou váhou něco dělat“!

Erotické pomůcky
Erotické pomůcky patří k těm dárkům, které sice nejsou většinou dárkem nechtěným, ale není nic horšího, než když s jiskřičkou v oku zbavujete dárek papíru a najednou na Vás vykoukne něco, co snad patří jen do Vaší ložnice. Možná vhodné jako dárek, když slavíte Vánoce se svým přítelem nebo přítelkyní, ale rozhodně ne, pokud je s Vámi u stromečku také například babička, pro kterou jste přece stále to hodné vnoučátko.

Zážitkové poukázky
Nemyslíte si, že o nějaký zážitek by si měl sám člověk říct? Slečna, která nemá ráda rychlou jízdu asi neocení den v Porsche, případně muž se strachem z výšek neocení let balonem.

Peníze
Jako poslední tu máme peníze. Dobře, nikoho nejspíš neurazíte, protože si následně vybere dárek sám. Ale to bychom si rovnou mohli ukazovat peněženky u stromečku.

Souhlasíte s výběrem nejhorších dárků? Jaké dárky pod stromeček nechcete rozhodně dostat vy? Napište nám to do komentáře.

Autoři: Michaela Malá, Ján Králik

Související články

Copyright ©2018 ISIC.cz • GTS ALIVE, s.r.o.
[reklama_left]
[reklama_right]