S průkazem ISIC můžete na svých cestách výrazně ušetřit! V případě že vlastníte oranžový žákovský průkaz, jste omezeni jen na trasu mezi dvěma uvedenými městy. S platným průkazem ISIC lze využít mnoha slev, které nabízejí smluvení dopravci, jak na cestování v rámci České republiky, tak i při výjezdech do zahraničí. Podívejte se v níže uvedených kategoriích, kolik ušetříte například na své trase z domova do školy, nebo kolik vás bude stát výlet za hranice České republiky. Na vybraných linkách či spojích lze uplatnit slevu i na průkazy ITIC, IYTC nebo ALIVE.

Krajská doprava a MHD v ČR

Ve více než 45 městech a 3 IDS můžete využít svůj průkaz ISIC jako plnohodnotnou náhradu za papírové potvrzení. Dá se průkaz ISIC takto využit i ve vašem kraji, či městě? Podívejte se zde.

Více informací

Dálková doprava v ČR

Cestovat po České republice se slevami u autobusových i vlakových dopravců? S průkazem ISIC žádný problém! Navíc ISIC nemusíte využívat jen v týdnu, slevy a výhody se vztahují i cestování o víkendech!

Více informací

Mezinárodní doprava

Slevy a výhody na dopravu lze uplatnit i na cestování za hranice České republiky. Navštívit tak můžete mnoho zahraničních měst, a ještě na tom díky průkazu ISIC ušetřit! Stačí si jen vybrat cílovou destinaci.

Více informací

Aktuality

Podzimní potěšení pro dva je odstartováno!

Podzimní potěšení pro dva je odstartováno!

S akcí 1 + 1 jízdenka ZDARMA od Eurolines můžete cestovat do padesátky evropských destinací – ve dvou, ale platit budete jen za jednoho. Až do 26. 11. 2017 můžete nakupovat jízdenky 1 + 1 ZDARMA pro cestovní období do 25. 3. 2018 (kromě 15. 12. – 7. 1.).

Více

Průkaz ISIC v dopravě

Průkaz ISIC v dopravě

Mezinárodní studentský průkaz ISIC je někdy mylně vnímán pouze jako identifikační doklad studenta na škole, který slouží k prokázání se při vstupu do školy, školní knihovny či menzy. Průkaz ISIC ale lze využít i mimo školní prostředí, a to k nárokování studentské slevy či benefitu. Mezi nejvýznamnější benefity, ve kterých lze uplatnit průkaz ISIC, patří slevy na dopravu.

Více

Seznam dopravců a organizátorů veřejné dopravy

Kompletní seznam všech spolupracujících dopravců a koordinátorů veřejné dopravy naleznete zde.

Potřebuji poradit

Pokud si nevíte rady, ve formuláři níže nám můžete zanechat zprávu a my Vám v co nejkratší možné době poradíme.
Pole označena * je nutné vyplnit.