Promoteri.eu

Promoteri.eu patří mezi největší agenturu, zaměřenou na poskytování hostesek a promotérů na akce po celé ČR.

Profesionálně na různých místech (eventech, školeních, předváděcích, sportovních, ale i kulturních akcích) zastupujeme značky či odvětví daného klienta a detailně seznamujeme lidi s jeho portfoliem.

Pokud tě nabídka zaujala, zaregistruj se a získáš 200 Kč navíc k první výplatě! (více informací níže)

Proč spolupracovat s námi?
  • Získáš pravidelné nabídky brigád po celé ČR do e-mailu a formou SMS
  • K ničemu tě nezavazujeme – je jen na tobě, zda nabídnutou práci přijmeš či nikoliv
  • Dostaneš se na zajímavá místa a akce
  • Nabízíme ti příjemnou a čistou práci za nadstandardní odměnu
  • Oceníš přístup k technologiím a novinkám různých firem

Zakládáme si na tom, abys u nás byl spokojený. I proto se ti budeme pečlivě věnovat. K základním pozicím získáš školení zdarma. K obchodním dovednostem udělujeme po jeho úspěšném absolvování a splnění výstupních testů certifikát.

promoteri.foto

Dobrodružství začíná u nás
Promoteri.eu jsou perfektním partnerem pomáhající uskutečnit sny už při studiu. Bez ohledu na to, kdo jsi, odkud jsi, nebo na to, co čem sníš. Přečti si skutečné, příběhy našich lidí:

Získal jsem svobodu


Už při studiu na střední škole jsem aktivně vyhledával brigády. Protože nemám rád monotónní práci, hledal jsem takový přivýdělek, který by mě naplňoval. Našel jsem ho v podobě promotéra u agentury Promoteri.eu. Každá absolvovaná promoakce je jiná a nabízí různé možnosti. Při brigádě porozumíte spoustě rozličných produktů všeho druhu. Poznáte různé české, ale i světové značky a dostanete se k jejich produktům či službám jako první. Setkáte se s lidmi, ze kterých se mohou stát velmi dobří přátelé nebo potenciální zaměstnavatelé. Do doby, než jsem se zaregistroval k Promoteri.eu jsem vystřídal mnoho brigád, ale žádná nebyla tak flexibilní, jako tato.

Matěj Řehoř – promotér

matej_rehor

Pracuji, jen když chci


Agentura Promoteri.eu mi byla doporučena. Vždy mě lákala nabídka práce tohoto druhu, tedy dělat hostesku i promoakce. Díky tomu jsem se dostala na reprezentativní akce jako jsou plesy, večírky, ale i ochutnávky či různé propagační akce. Vyzkoušela jsem si také promoakce stylové elektroniky, které mi přišly i velice přínosné do mého osobního života a díky agentuře jsem se totiž dostala na řadu školení. Nejednou jsem byla součásti golfového turnaje. Na agentuře nejvíce oceňuji rozmanitost prací a možnost vyzkoušet si mnoho pozic. Tuto páci doporučuji studentům, kteří chtějí aktivní přivýdělek s možností vybrat si z nabízených prací. K nezaplacení je také možnost učit se novým věcem a poznávat různé druhy zaměstnání.

Iveta Nácovská – hosteska a promotérka

iveta_nacovska

Aktuální volné brigády
200 Kč jako nástupní bonus
A protože si vážíme tvého zájmu o brigádu u nás, dáme ti k první výplatě 200 Kč navíc.

Pokud u nás provedeš registraci a do pole Promokód zadáš svůj kód ISIC, automaticky získáváš nárok na výplatu této částky. Vyplacena bude po první brigádě, kterou u nás přijmeš.

Chci se zaregistrovat