Využijte jedinečných příležitostí, které vám ISIC přináší. Oslovte prostřednictvím ISIC medií tisíce studentů na středních a vysokých školách a představte jim vaši značku nebo váš nový produkt. S ISIC jste vždy o krok blíž studentům!

V případě zájmu o spolupráci nebo pro bližší informace pište na media@isic.cz.

Online reklama je jedna z nejrozšířenějších a nejvhodnějších možností, jak oslovit studenty. Většina studentů „žije“ online, proto je jednoduché vytvořit kampaň, která je osloví a přinese vám požadovaný výsledek. Mezi online reklamu, kterou u nás můžete objednat patří. Více newsletterů.

Media_nwl3

Newsletter

ISIC newsletter vám přináší možnost, jak oslovit více než 250 tisíc studentů. Kontakty lze třídit podle vašich požadavků.

  • Exkluzivní
    Tento newsletter obsahuje pouze vaše jedinečné sdělení. Studenty lze třídit podle věku, pohlaví, typu studia nebo místa studia.
  • Neexkluzivní
    V tomto případě jste součástí měsíčního ISIC newsletteru, ve kterém máte prostor například v podobě reklamního obrázku nebo krátkého textu s obrázkem.
Media_bannery

Bannery

Jednou z nejčastějších forem spolupráce je komunikace přes bannery, které jsou rozmístěny na atraktivních místech našich webových stránek. Návštěvník bannery uvidí na domovské stránce, ale i v dalších částech webu.

  • Skyscrapper – Rozměr: 160 x 600 px
  • Middle banner – Rozměr: 728 x 90 px
  • Sider banner – Rozměr: 150 x 150 px
  • Bottom banner – Rozměr: 728 x 90 px
Media_pr2

PR článek

Oslovte studenty na našem webu prostřednictvím vašeho článku o novém produktu nebo službě! Studenti se na web stále vrací a vyhledávají nejnovější slevy, soutěže a nové příležitosti.

Media_fb

Facebook

Na oficiálním ISIC profilu je více než 68 200 fanoušků. Hlavní věkovou skupinu jsou mladí lidé ve věku mezi 18 – 24 lety. Studenty je možné oslovit uveřejněním příspěvku nebo reklamy (sponzorovaný příspěvek nebo Facebook Audiences).

Tištěná reklama vám přináší jedinečnou příležitost, jak zaujmout studenty prostřednictvím našich oblíbených tiskovin, které distribuujeme přímo mezi studenty.

Media_brozura

Brožura

Roční průvodce slev a novinek pro držitele průkazů ISIC. Možnost umístit obrázkové inzerce nebo krátké textové sdělení.

ISCI NEWS

ISIC NEWS

Úplně nové ISIC NEWS plně nahradily dosud vycházející ISIC magazín. Nic se ale nemění a uvnitř každého čísla je plno informací o nejnovějších slevách, sezónní slevy (v létě přehled festivalů, v zimě zimní areály), rozhovory, soutěže a články o všem, co studenty zajímá.

Media_magazin

ISIC magazín

Oblíbený ISIC magazín, který vychází dvakrát ročně a obsahuje velmi oblíbené témata a soutěže pro studenty. Každé číslo obsahuje speciální přílohu – letní – festivaly a zimní – ski areály. Magazín je vydáván jako tištěný, ale i elektronicky na našem webu.

Media_noviny

ISIC TOUR noviny

Speciální vydání ISIC magazínu v podobě novin. Noviny jsou distribuovány studentům na vysokých školách na každoroční road show ISIC TOUR.

Využijte jedinečné možnosti přímého oslovení studentů na jedné z našich akcí, které se konají v průběhu celého roku.

Media_tour

ISIC TOUR

Unikátní možnost přímé prezentace přímo na akademické půdě. Během 15 zastávek populární road show po celé České republice můžete oslovit až 40 tisíc studentů. Variant spolupráce je hned několik.

Media_blesk

ISICoolový blesk

Speciální mini-tour na vybraných středních školách po celé České republice, kde je studentům prezentováno nekonečné množství výhod s ISIC a nabídky partnerů.

Media_revizor

ISIC revizor

Nový způsob oslovení studentů přímo v prostorách školy. Možnost studentům například rozdávat produktové vzorky partnera apod.

Jedním z našich stálých partnerů v oblasti komunikace ke studentům je společnost Komerční banka. Cílem Komerční banky je informovat studenty o studentském účtu G2.2, o aktualitách pro studenty a například také ke komunikaci projektu Nastartujte se.

Komerční banka využívá ISIC média k celoročnímu aktivnímu oslovování studentů, které se skládá z rozesílání ISIC newsletteru i exkluzivních newsletterů, inzerce v ISIC magazínu i brožurách Průvodce slevami ISIC, online prezentace na stránkách www.isic.cz, zveřejňování PR článků a příspěvků na Facebookovém profilu ISIC POINT, osobní prezentace na akci zvané ISICoolový blesk, která probíhá na středních školách, realizace průzkumu mezi studenty a další.

Media_Acuvue
ACUVUE – Johnson & Johnson Vision Care

Využitá ISIC média k oslovení studentů: přímá účast ISIC TOUR, ISIC email klub – ISIC newsletter.

Media_Bigshock

BIG SHOCK

Využitá ISIC média k oslovení studentů: přímá účast a součástí balíčku na ISIC TOUR, ISIC email klub – exkluzivní newsletter.

Media_Corny

CORNY

Využitá ISIC média k oslovení studentů: součást balíčku na ISIC TOUR, ISIC email klub  – ISIC newsletter, sampling produktů na akci pro středoškoláky ISICoolový blesk.

Media_CEZ

ČEZ

Využitá ISIC média k oslovení studentů: ISIC magazín, ISIC email klub – ISIC newsletter, brožura Průvodce slevami ISIC, bannerová kampaň, PR článek, příspěvek na facebookovém profilu ISIC POINT.

Media_Fotoskoda

FOTOŠKODA

Využitá ISIC média k oslovení studentů: bannerová kampaň, ISIC email klub – ISIC newsletter, PR článek, příspěvek na facebookovém profilu ISIC POINT.

Media_Garnier

GARNIER

Využitá ISIC média k oslovení studentů: bannerová kampaň, ISIC email klub – ISIC newsletter a exkluzivní newsletter, ISIC magazín, PR článek, příspěvek na facebookovém profilu ISIC POINT.

Media_HP

HEWLETT PACKARD

Využitá ISIC média k oslovení studentů: ISIC email klub – ISIC newsletter, PR článek, příspěvek na facebookovém profilu ISIC POINT, přednostní výpis v databázi slev.

Media_KFC

KFC

Využitá ISIC média k oslovení studentů: součást balíčku na ISIC TOUR, ISIC email klub  – ISIC newsletter, bannerová kampaň, PR článek, příspěvek na facebookovém profilu ISIC POINT.

KOTEX

KOTEX

Se společností GTS Alive s.r.o. jsem se poprvé setkala v roce 2014. Tehdy jsme společně připravovali

ISIC TOUR. Značka Kotex se stala jedním z partnerů a vzorečky tampónů Kotex byly nabízeny jako dárky studentům při roadshow. Od té doby je Kotex tradičním partnerem ISIC TOUR. Důvodů pro dlouhodobou spolupráci je hned několik – kromě faktu, že studentky vysokých škol jsou ideální cílovou skupinou pro značku Kotex, je to jedinečnost akce a z toho vyplývající jedinečná podpora značky. Kromě toho jsem ocenila důkladné plánování akce, pohotovou výměnu a sdílení všech důležitých informací, zpětnou vazbu z proběhnuvších aktivit, zkrátka profesionalitu, bez které se dobrá spolupráce neobejde.

Jana Rázgová
Group brand manager
Freudenberg Potřeby pro domácnost, k.s.
značka Kotex

Media_Lenovo

LENOVO

Využitá ISIC média k oslovení studentů: Generální partnerství ISIC TOUR, ISIC email klub – exkluzivní newsletter, ISIC magazín speciál ISIC TOUR, bannerová kampaň, PR článek, příspěvek na FB profilu ISIC POINT.

Media_LOAP

LOAP

Využitá ISIC média k oslovení studentů: clothing partnerství ISIC TOUR a součást balíčku, bannerová kampaň, PR článek, příspěvek na facebookovém profilu ISIC POINT.

Media_Mentos

MENTOS

Využitá ISIC média k oslovení studentů: součást balíčku na ISIC TOUR, ISIC email klub  – ISIC newsletter, PR článek, příspěvek na facebookovém profilu ISIC POINT.

Media_Microsoft

MICROSOFT

Využitá ISIC média k oslovení studentů: Generální partnerství ISIC TOUR, ISIC email klub – ISIC newsletter a exkluzivní newsletter, ISIC magazín speciál ISIC TOUR, ISIC magazín, brožura Průvodce slevami ISIC, bannerová kampaň a další…

Media_My

MY STORES

Využitá ISIC média k oslovení studentů: ISIC email klub – ISIC newsletter a exkluzivní newsletter, ISIC magazín, bannerová kampaň, PR článek, příspěvek na facebookovém profilu ISIC POINT.

Media_Nestle

NESTLÉ

Využitá ISIC média k oslovení studentů: prezentace v sekci kariéra, ISIC email klub – exkluzivní newsletter, PR článek, příspěvek na facebookovém profilu ISIC POINT.

Media_SONY

SONY

Využitá ISIC média k oslovení tudentů: Generální partnerství ISIC TOUR, ISIC email klub – exkluzivní newsletter, ISIC magazín speciál ISIC TOUR, bannerová kampaň, PR článek, příspěvek na FB ISIC POINT.

Media_VSOVYSOKÁ ŠKOLA OBCHODNÍ

Využitá ISIC média k oslovení studentů: bannerová kampaň, ISIC email klub – ISIC newsletter, PR článek, příspěvek na facebookovém profilu ISIC POINT.

Media_Stabilo

STABILO

Využitá ISIC média k oslovení studentů: ISIC email klub – ISIC newsletter, bannerová kampaň, PR článek, příspěvek na facebookovém profilu ISIC POINT.

Media_StudentAgency

STUDENT AGENCY

Využitá ISIC média k oslovení studentů: přímá účast na ISIC TOUR.

Media_Subway

SUBWAY

Využitá ISIC média k oslovení studentů: součást balíčku na ISIC TOUR, ISIC email klub  – ISIC newsletter, bannerová kampaň, ISIC magazín, PR článek, příspěvek na facebookovém profilu ISIC POINT.

Media_Skoda

ŠKODA AUTO

Využitá ISIC média k oslovení studentů: prezentace v sekci kariéra, ISIC magazín, ISIC magazín speciál ISIC TOUR, brožura Průvodce slevami ISIC.

Media_TicTac

TIC TAC

Využitá ISIC média k oslovení studentů: přímá účast a součástí balíčku na ISIC TOUR.

Media_VZP

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA

Využitá ISIC média k oslovení studentů: ISIC email klub  – ISIC newsletter, PR článek, příspěvek na facebookovém profilu ISIC POINT.

 

A mnoho dalších partnerů…