Alive.czALIVE.CZ

Webový portál ALIVE.CZ přináší držitelům karet ALIVE zásadní informace o možnostech využití veškerých dostupných výhod, které jsou s kartami ALIVE spojeny. Z uživatelského pohledu lze webový portál ALIVE.CZ dělit do tří základních částí. Týkají se především katalogu slev, tedy nástroje pro vyhledávání slev, který je jednoduchý, přehledný a co nejintuitivnější. Dále možnosti využít on-line sjednání cestovního pojištění a pojištění Alpenverein, které je, s využitím karty ALIVE, ve své kategorii nejvýhodnější na trhu. A v neposlední řadě podrobných informací o kartě ALIVE a reference o zapojených školách a sportovních asociacích a svazech.

Přejít na web

gtsalive2GTSALIVE.COM

Společnost GTS ALIVE s.r.o. působí v několika zemích po celém světě, ve kterých poskytuje studentské a mládežnické služby, které jsou spojeny zejména s výdejem průkazů ISIC a dále pak ITIC a IYTC. Společnost zahájila svou činnost na území České republiky v roce 2001. V rámci České republiky společnost vydává více než 260 tisíc studentských průkazů ISIC. GTS ALIVE s.r.o. je každoročně vyhlašována ISIC Global Office jako jedna z nejlepších licenčních autorit na celém světě.

Přejít na web

ISICskolamISICSKOLAM.CZ

ISIC školám je projekt, nabízející především středním školám možnost využít mezinárodní průkazy ISIC a ITIC jako své školní průkazy a čipové karty, a to za velmi výhodných podmínek pro školy i pro držitele karet. Na portálu ISIC školám naleznete podrobnosti o spolupráci, přehled všech výhod, reference od zapojených škol a také aktuální seznam všech škol, které vydávají školní průkazy ISIC. Součástí webu je i seznam často kladených otázek, které zodpovídají celé spektrum dotazů, od obecných až po velmi konkrétní záležitosti spojené s objednáváním karet, revalidačních známek a pojištění.

Přejít na web

tipyprolyzareTIPYPROLYZARE.CZ

Webový portál TIPYPROLYZARE.CZ vznikl primárně pro potřeby Svazu lyžařů ČR. Členové Svazu mají prostřednictvím portálu možnost získávat informace o slevách v katalogu benefitů ALIVE. Dále se pomocí portálu dostanou do portfolia exkluzivních slev – Top slevy – což je katalog benefitů zaměřený hlavně na potřeby aktivních sportovců provozujících zimní sporty. Další důležitou sekcí jsou informace o Ski areálech, ve kterých lze s kartou ALIVE uplatnit slevy na permanentky a jízdné. I členové SLČR mají možnost využít sekce cestovního pojištění a pojištění Alpenverein. Odběr newsletterů s novinkami za světa slev pro SLČR je samozřejmostí.

Přejít na web

Alive.cz
CLENSTVI.AUTOKLUB.CZ

Webový portál CLENSTVI.AUTOKLUB.CZ slouží primárně k registraci individuálních členů do AUTOKLUBu ČR, dále pak k informování členů AUTOKLUBU ČR o světě benefitního programu ALIVE.
Pro přihlášení do AUTOKLUBu ČR je na portále připravený přehledný formulář, po jehož vyplnění a uhrazení členského poplatku, obdrží člen kartu ALIVE AUTOKLUBu ČR, která určuje jeho příslušnost k AUTOKLUBu a zároveň ho opravňuje k využívání všech výhod – členských slev, které mu karta ALIVE poskytuje. Členské slevy jsou na portále děleny do dvou kategorií a to – Exkluzivní slevy AUTOKLUBu ČR a Katalog slev ALIVE. Přičemž kategorie Exkluzivní slevy přináší členské výhody zejména zaměřené na automoto sport.

Přejít na web