Úplně nové ISIC NEWS plně nahradily dosud vycházející ISIC magazín. Nic se ale nemění a uvnitř každého čísla je plno informací o nejnovějších slevách, sezónní slevy (v létě přehled festivalů, v zimě zimní areály), rozhovory, soutěže a články o všem, co studenty zajímá.

5. číslo Stáhněte si nové ISIC NEWS jaro 2017! V Novém čísle ISIC NEWS naleznete nejen TOP slevy, které můžete využít s průkazem ISIC, ale také seznam více než 30 festivalů, které můžete navštívít s ISIC slevou! Přečtěte si také rozhovory a tipy, kam vyrazit s průkazem ISIC, kulturní, technologické novinky, soutěžte a k tomu si připravte Smoothie podle našeho receptu. Jarní číslo ISIC NEWS je plné novinek!

4. číslo Už se nemůžete dočkat, až vyrazíte na hory? A co výbava? Kolik stojí ski pas? Na všechny tyto otázky můžete nalézt odpověď s průkazem ISIC! S průkazem ISIC máte totiž slevu až 20% na více než 40 tuzemských ski areálů po celé české republice. Jejich přehled najdete nejen na našem webu, ale i v novém čísle ISIC News, které právě vyšlo! Jeho elektronickou verzi si můžete stáhnout Zde (odkaz na novou verzi ISIC News na webu).

3. číslo Přišlo jaro a s ním i čerstvé vydání ISIC News 03! Pokud jste je nedostali přímo ve škole, nevadí! Stáhněte si je zde!
V Novém čísle ISIC News se mimo jiné dozvíte novinky ze světa kultury, jak studují blogeři a youtubeři, a také třeba, kam se vydat letos na festival. S platným průkazem ISIC budete mít slevu nejen na vstupné, ale i na spoustu skvělých letních zážitků. Aktuální slevy sledujte na www.isic.cz/slevy.

6. číslo Nové číslo ISIC News! Zimní speciál věnující se ski areálům, kde můžete využít ISIC slevu. Nedostala se k vám tištěná podoba časopisu? Tu elektronickou si můžete stáhnout.

ISIC_NEWS_cislo_01_0315.indd1. číslo ISIC NEWS je plné obsahu, jenž by vás mohl inspirovat nejen po celé jaro a léto. Naleznete v nich přehled 30 festivalů, na které s průkazem ISIC získáte slevu ze vstupného. Těšit se můžete i na rozhovor se zpěvákem Benem Cristovao, který již není jen „ten“ z talentové soutěže. Čeká vás i řada tipů na letní cestování a výběr nových ISIC slev. A to není samozřejmě všechno.

2. číslo Přemýšlíte, jak co nejjednodušeji přežít zimu? Nenamáhejte se a přečtěte si zimní číslo ISIC NEWS, ve kterém se dozvíte hned několik způsobů, jak si zimu užít. Pro všechny milovníky lyžování jsme také připravili kompletní seznam ski areálů v ČR, ve kterých na platný průkaz ISIC získáte slevu na skipas!