Vyzkoušejte si fotoknihu s 50% slevou!

Vyzkoušejte si fotoknihu s 50% slevou!

Fotokniha s knižní vazbou je tím nejlepším, co můžete svým fotografiím z Centra FotoŠkoda dopřát. Každá kniha je ručně zpracovaný klenot, který vás nadchne nejen svou kvalitou ale i barevnou přesností. Jedná se tak o jedinečný způsob, jak uchovat vzpomínky pro vás, vaši rodinu, přátele či budoucí generace. Navíc ji díky intuitivní aplikaci FotoŠkoda Designer zvládnete vytvořit úplně sami.

Více

Objevte neobjevené památky

Objevte neobjevené památky

Hledáte krásu čekající na objevení? Chceme se s vámi podělit o příběhy domů, jejich majitelů nebo vzácných předmětů – o příběhy, které ještě neznáte. Máme pro vás tip na celkem 36 výletů! Každá z neobjevených památek je jedinečná.

Vydejte se za hrady ukrytými v lesích, zámky s překrásnými parky a půvabnými interiéry, kláštery, které po staletí vyzařují duchovní sílu či za vůní čerstvě upečeného chleba. Navštivte zámek, kde byl nedávno učiněn zcela jedinečný historický objev, užijte si čistou renesanci se zajíci tančícími na stropě nebo navštivte uhelný důl ponechaný tak, jako by lidé, kteří v něm pracovali, právě odešli a zanechali vše na svém místě. Neobjevené památky nabízejí prostor pro odpočinek, dobytí duševních sil a mnohé skryté poklady k objevení. Cesta vám sice patrně potrvá o chvilku déle, než kdybyste jako obvykle vyrazili tam, kam to máte nejblíže, ale věřte, že výsledek bude stát za to, protože i sama cesta může být cílem…

Více

SOUTĚŽ: Road movie do pekel

SOUTĚŽ: Road movie do pekel

Kdo vysloví název „té skotské hry“ v divadle, měl by opustit budovu, odplivnout si, zaklít a oběhnout třikrát divadlo. Teprve pak se může vrátit dovnitř, jinak hrozí neštěstí, říká jedna z mnoha pověr, které kolují o tragédii Williama Shakespeara. Macbetha uvede 18. března Divadlo ABC.

Více

Program pro absolventy ČEZ Potentials

Program pro absolventy ČEZ Potentials

Skupina ČEZ, letos již po třinácté, nabídne talentovaným absolventům vysokých škol účast ve svém ročním rozvojovém programu. Ten si klade za cíl podpořit a rozvíjet potenciál jeho účastníků a připravit je tak na samostatnou pracovní dráhu ve Skupině.

Více

ISIC AWARDS jsou tady!

ISIC AWARDS jsou tady!

Zvolte si tu pravou a toho pravého! Koho? Nejoblíbenější slevu a nejoblíbenějšího poskytovatele slev s průkazem ISIC!
Celý rok jste měli možnost využívat průkaz ISIC/ITIC a všechny jeho výhody. Vedle pojištění a možnosti vstupů na různé akce s průkazem ISIC, jste mohli také využívat slevy u našich poskytovatelů.

Více