ISIC.cz http://www.isic.cz Svět průkazů ISIC, ITIC, IYTC a SCHOLAR Fri, 22 Jun 2018 01:44:25 +0000 cs-CZ hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.9.4 Multižánrový Fingers Up nabídne nejen skvělou párty u bazénu http://www.isic.cz/multizanrovy-fingers-up-nabidne-nejen-bombastickou-party-u-bazenu/ http://www.isic.cz/multizanrovy-fingers-up-nabidne-nejen-bombastickou-party-u-bazenu/#respond Mon, 18 Jun 2018 10:45:40 +0000 http://www.isic.cz/?p=110464/ Za málo peněz hodně muziky? Tak to je přesně festival Fingers Up, který se koná 29. – 30. 6. 2018 v areálu Morava Campu v Mohelnici. Za jednu vstupenku se dostanete na koncerty, workshopy, přednášky, do rozmanité gastrozóny i na party k bazénu.

Organizátoři vyslyšeli přání fanoušků a rozhodli se do programu letos zařadit tradiční festivalové interprety, jako jsou Tomáš Klus, Vypsaná Fixa, Sto zvířat, Prago Union nebo Emma Smetana. Ze zahraničních hvězd se tu představí dvaadvacetiletý Belgičan s kytarou Milo Meskens, vídeňská čtyřka At Pavillon, hudebník James Harries, slovenští Bad Karma Boy nebo izraelští Buttering Trio. A to není zdaleka vše.

Během přednášek, které jsou nedílnou součástí programu, se přenesete daleko za hranice ČR: vašimi průvodci budou Jiří Čeloud, který na ručně poháněném kole, handbiku, navzdory ochrnutí urazil tisíce kilometrů; cestovatelka Hana Machalová, která přednáší po celé republice, a dodává lidem kuráž poznávat cizí země; novinář Tomáš Poláček, známý tím, že se vydal autostopem kolem světa. A chybět nebudou ani různé workshopy, povedou je třeba Anie Songe nebo dobrovolníci z TyfloCentra Olomouc, o.p.s.

Veškeré festivalové občerstvení z čerstvých lokálních surovin připravují pečlivě vybraní dodavatelé, nechutná tedy festivalově, ale jako z vyhlášených restaurací. Energii, kterou následně přetavíte do zábavy, můžete načerpat třeba z hamburgerů Cakir’s Burger, kvalitních masových pokrmů z Mikrofarmy, těstovin Pasta truck, grilovaných makrel Mamakrela, FÆNCY FRIES hranolek či veganských delikates z Živé Zahrady.

Bližší informace o vstupenkách, cenách a možnostech ubytování jsou uvedeny na festivalovém webu fingersup.cz, kde na držitele studentských průkazů ISIC čeká cenové zvýhodnění.

Video k festivalu si můžete pustit zde.

]]>
http://www.isic.cz/multizanrovy-fingers-up-nabidne-nejen-bombastickou-party-u-bazenu/feed/ 0
Jihomoravské město Boskovice po roce opět ožije festivalem http://www.isic.cz/jihomoravske-mesto-boskovice-po-roce-opet-ozije-festivalem/ http://www.isic.cz/jihomoravske-mesto-boskovice-po-roce-opet-ozije-festivalem/#respond Mon, 18 Jun 2018 08:54:15 +0000 http://www.isic.cz/?p=110445/ Od 5. do 8. července se v unikátním historickém jádru města – židovské čtvrti a jejím blízkém okolí uskuteční 26. ročník festivalu Boskovice 2018. Právě místo konání a jeho otevřenost má zásadní podíl na neopakovatelné atmosféře, kterou byste si neměli nechat ujít.

I letos festival představí desítky hudebních projektů z Česka i zahraničí. Jednou z hlavních hvězd festivalu bude světově oceňované uskupení experimentálního hip-hopu, američtí Dälek.

Neméně zajímavé bude i vystoupení vyhledávaného producenta Jana P. Muchowa, který se postaral například o hudbu v kultovních Samotářích. Na festivalu vám filmové skladby zahraje společně s kapelou The Antagonists, která je složená z významných osobností české hudební scény.

Dalším z hudebních lákadel je bezesporu americký zpěvák a baskytarista Fernando Saunders, který přijede se svou bluesrockovou formací, hiphopeři Prago Union, indie-rockoví Houpací koně, disco-balkan v podání Circus Brothers, elektropopová Johuš Matuš, Ille, hloubaví psychedelici Sýček, Vložte kočku, Terne Čhave a mnoho dalších.

Festival si ani v letošním roce neklade žádné žánrové hranice. Kromě hlavní scény, která bude stejně jako v předchozích letech v amfiteátru letního kina, jsme pro vás tradičně přichystali i program na mnoha dalších zajímavých místech. Milovníkům jazzu a blues by rozhodně neměla uniknout scéna v zámeckém skleníku, kde vystoupí např. kapela Limbo, český skladatel a pianista Tomáš Sýkora, nebo Zorba že ja Buddha. Na své si přijdou i filmoví fajnšmekři, pro které bude v kině Panorama nachystaná čtyřdenní filmová projekce a chybět nebudou ani divadelní představení pro dospělé i děti, např. Buchty a loutky, divadlo Naboso, nebo Bratři v tricku.

Podívejte se také na video k festivalu zde.

]]>
http://www.isic.cz/jihomoravske-mesto-boskovice-po-roce-opet-ozije-festivalem/feed/ 0
Festival Okolo Třeboně přinese prověřenou kvalitu i tanec http://www.isic.cz/festival-okolo-trebone-prinese-proverenou-kvalitu-i-tanec/ http://www.isic.cz/festival-okolo-trebone-prinese-proverenou-kvalitu-i-tanec/#respond Mon, 18 Jun 2018 07:24:47 +0000 http://www.isic.cz/?p=110439/ Pět dní plných hudby a zábavy nabídne letošní ročník festivalu Okolo Třeboně, kterým už 27. rokem začínají prázdniny. Program orientuje tak, aby si z něj vybrali lidé z různých věkových skupin – a vysoké renomé přehlídky tento trend potvrzuje.

Program 27. ročníku festivalu Okolo Třeboně, který se odehraje od 28. června do 2. července, zahájí ve čtvrtek Divadlo Járy Cimrmana hrou Dlouhý, Široký a Krátkozraký. Další návrat prověřené kvality na sebe nedá dlouho čekat: hned v pátek 29. června vystoupí po loňském úspěchu v zámeckém parku opět Ondřej Havelka a jeho Melody Makers. „Pánům se toto prostředí při loňském vystoupení natolik zalíbilo, že přišli s návrhem vytvořit zde prostor, kde si bude moci publikum i zatančit. Moc se na to těšíme, bude to v našem programu další novinka,“ vysvětlil Art Director festivalu Pavel Barnáš.

Sobota 30. června bude jako vždy nejnabitějším dnem festivalu, protože se po celý den bude odehrávat klání začínajících hudebníků Houpací kůň. Loni vyhrála kapela Isara, která se na velké pódium vrátí v úvodu večerního koncertu a přivítá i letošního vítěze. Poté nastane ten správný čas pro společné zpívání s publikem – od 20 hodin se v zámeckém parku vystřídají legendy: nejprve sourozenci Ulrychovi a poté Pavel Lohonka Žalman.

Vzácné setkání s legendou nabídne i nedělní večer ve Schwarzenberské hrobce, kde 1. července od 20 hodin vystoupí dlouholetý člen Spirituál kvintetu Dušan Vančura se svým vokálním souborem Antikvartet a hostem Petrem Nárožným. O den později v pondělí 2. července od 20 hodin festival zakončí další prověřená kvalita: rocker Roman Dragoun český hudebník, klávesista, zpěvák a skladatel známý ze skupin Progres 2, Futurum, Stromboli a T4, osobnost uvedená do Beatové síně slávy.

Zde najdete také videopozvánku na festival.

]]>
http://www.isic.cz/festival-okolo-trebone-prinese-proverenou-kvalitu-i-tanec/feed/ 0
Kosmetický HIT letošního roku ve FAnn parfumerii! http://www.isic.cz/kosmeticky-hit-letosniho-roku/ http://www.isic.cz/kosmeticky-hit-letosniho-roku/#respond Wed, 13 Jun 2018 07:16:17 +0000 http://www.isic.cz/?p=110077/ Světoznámé rtěnky s živou květinou a zlatými šupinami uvnitř jsou bezesporu jedním z největších kosmetických hitů tohoto roku!Rtěnku Kailijumei si zamilovali na celém východě od Japonska, přes Čínu až po fanynky v Koreji.

RTĚNKY
Nechte se okouzlit průhledným gelem rtěnky Kailijumei, který skrývá pravou květinu, zlaté vločky a nádherně růžovou barvu, která se projeví až po nanesení na rty. Průhledný gel rtěnky reaguje na teplotu a pH vašich rtů. Ačkoliv rtěnka vypadá velmi jemně a křehce, vydrží až neuvěřitelně dlouho. Je voděodolná a nestírá se ani při jídle. Při nanášení určitě oceníte, že je na pouzdru rtěnky malé zrcátko. Rtěnka Kailijumei navíc krásně voní a rty příjemně hydratuje.
Nanášejte na rty jemnými tahy kdykoliv podle potřeby. Rtěnka vaše rty během chvilky zabarví růžovým odstínem, který se může měnit v závislosti na teplotě vašeho těla.

DVOUFÁZOVÝ LESK NA RTY
Dvoufázový lesk na rty Kailijumei s obsahem zlatých vloček a sušeným květem na dně je uložen v jednoduchém, zlatočerveném balení. Tento gel se po nanesení na rty začne okamžitě zabarvovat podle pH vašich rtů a vytvoří tak ideální barvu přesně pro vás. Díky dvoufázovému složení lesku na rty Kailijumei Double-Deck můžete korigovat intenzitu výsledného odstínu. S pomocí dvou různě dlouhých aplikátorů, které jsou součástí balení, lze jednoduše volit mezi jemnějším (kratší aplikátor) a intenzívnějším (dlouhý aplikátor) odstínem. Záleží jen na vás, na co máte zrovna náladu! Dvoufázový lesk na rty Kailijumei v sobě kombinuje jedinečnou barvu spolu s výživou a hydratací. Je obohacen o výtažky z olivového oleje, oleje z hroznových jadérek a levandule. Rty jsou tak po jeho použití nádherně vyživené, lesklé a vypadají krásně, i když zrovna nejsou v nejlepší kondici. Lesk má dlouhotrvající výdrž (až 12 hodin), je neslíbatelný, voděodolný a neobtiskává se.

]]>
http://www.isic.cz/kosmeticky-hit-letosniho-roku/feed/ 0
Cokoli v létě podniknete, s ISIC máte na víc! http://www.isic.cz/cokoli-v-lete-podniknete-s-isic-mate-na-vic/ http://www.isic.cz/cokoli-v-lete-podniknete-s-isic-mate-na-vic/#respond Wed, 13 Jun 2018 07:03:11 +0000 http://www.isic.cz/?p=110071/ Už jste jako na trní a nemůžete se dočkat toho dne, kdy budete mít další školní rok úspěšně za sebou? Máme pro vás pár tipů na výhody s ISIC, které přijdou vhod, ať už se chystáte cestovat, otáčet se na brigádě, vymetat fesťáčky nebo se prostě válet doma (což vám ale stejně nevydrží, až zjistíte, co s průkazem ISIC, ITIC nebo ALIVE můžete podniknout rovnou ve 130 zemích světa!)

Cestování doma i v zahraničí
Pokud vyrážíte do světa na vlastní pěst, využijte slevy na dopravu, včetně té mezinárodní. Z pestré nabídky ubytování si jistě vyberete, kam složit hlavu. Klasický dovolenkář zase určitě ocení možnost zvýhodněné nabídky cestovních kanceláří. Až do své snové destinace dorazíte, omrkněte slevy v zahraničí na shopping, restaurace či vstupy do muzeí a jiných atrakcí – najdete tu i skvosty jako Eiffelovka, British Museum či Socha Svobody! Myslíme na vše, proto pro vás máme připravené i ISIC cestovní pojištění.

Práce šlechtí
Když nejste zrovna za vodou, přijde vhod brigáda – prozkoumejte naši sekci Příležitosti. Partneři ISIC jako Alza, Promotéři.eu, McDonald a řada dalších čekají na nové talenty s otevřenou náručí! A kdo ví, třeba se vás už nebudou chtít nikdy vzdát.

Festivaly
Jestli se vám ještě nedoneslo, s ISIC slevou až 20% můžete navštívit více než 30 festivalů nejrůznějšího žánru a po celé ČR. Vyberte si svojí srdeční záležitost!

Jídlo, nakupování a volný čas
Průkaz ISIC bude vaším pomocníkem, i když zrovna nebudete kmitat v práci nebo výletit. Když je hlad, řekněte si o slevu třeba v TOMs Burger nebo Bombay Expres, nakupte si se slevou sportovní oblečení třeba od Loap či se vybavte technickými vychytávkami v Alza, Olympus nebo Sennheiser.

Sečteno podtrženo to dělá přes 2 000 míst se slevou s ISIC i ITIC po celém světě! Prozkoumejte celou databázi slev.

]]>
http://www.isic.cz/cokoli-v-lete-podniknete-s-isic-mate-na-vic/feed/ 0
Cultural Reggae Vibez již po sedmnácté! http://www.isic.cz/cultural-reggae-vibez-jiz-po-sedmnacte/ http://www.isic.cz/cultural-reggae-vibez-jiz-po-sedmnacte/#respond Tue, 12 Jun 2018 14:04:42 +0000 http://www.isic.cz/?p=109978/ Třídenní open air festival uprostřed přírody láká jako každý rok na spoustu kvalitní hudby od reggae, ska, dancehall až po drumandbass nebo raggajungle. Na dvou pódiích se představí celá řada djů a kapel z různých koutů Evropy.

Silné zastoupení budou mít naši sousedi z Polska, kde sklízí velké úspěchy zpěvák Mesajah. Vlastím jménem Manuel Rengifo Diaz, začínal s kapelou Natural Dread Killaz, která už v minulosti na našem festivalu vystoupila. Jeho otec pochází z Peru a matka z Polska. Na svém kontě má celkem čtyři alba a několik úspěšných hitů. V Hořicích vystoupí s dívčím doprovodem I Grades, které za sebou mají spolupráce s jmény jako je např. Sizzla. Dalšími polskými zástupci budou Jam Vibez se zpěvačkou Mademoiselle Carmel a Splendid Sound, které jste už na našem festivalu mohli také slyšet.

Hodně bude slyšet i francouzština, tu budou reprezentovat Missah & Weedo a jejich nezaměnitelný raggamuffin v sound systemovém podání. Strhující elektrizující show z Francie přiveze vycházející star Manudigital. Ten spolupracuje s celou řadou legendárních jmen z reggae scény. Je známý především jeho digitálními remixy. Z Britských ostrovů přiletí část legendárních Congo Natty Family, které budou zastupovat Nãnci & Phoebe s jejich dvorním djem Wu-lu. Těšit se můžeme na energickou show plnou lámaných beatů.

Po pěti letech se do lomu vrací oblíbenec zdejšího publika Rocky Leon, který pochází se San Franciska, ale žije v Rakousku. Jeho live show obsahuje prvky různých hudebních stylů od reggae přes folk až po rychlejší rytmy. Tvrdší styly bude reprezentovat legendární dj a producent z Belgie Kambo Don a.k.a Raggamuffin Whiteman.

]]>
http://www.isic.cz/cultural-reggae-vibez-jiz-po-sedmnacte/feed/ 0
Energie pro sportovce se slevou 20% http://www.isic.cz/energie-pro-sportovce-se-slevou-20/ http://www.isic.cz/energie-pro-sportovce-se-slevou-20/#respond Mon, 11 Jun 2018 09:36:38 +0000 http://www.isic.cz/?p=109992/ Plastovou lahev s nápisem Isostar asi znáte, možná vám z ní dával napít táta, když jste hráli hokej na rybníku. Tahle značka ale frčí i teď a určitě má stále co nabídnout, hlavně vám, studentům.

Sleva 20% pro studenty na celý sortiment
S Isic průkazem můžete nakupovat online na isostar.cz, se super slevou 20% na kompletně všechny produkty. Na e-shopu je největší výběr a navíc zvýhodněné balíčky.

Isostar není jen pro profíky
Myslíte si, že když nejste druhý Jarda Jágr nebo Petra Kvitová, nepotřebujete se o sportovní výživu zajímat? Chyba. Stačí, když rádi sportujete a chcete jen předcházet dehydrataci a ztrátě energie, třeba při šlapání do kopce v parném létě na kole, nebo na dlouhém výletě po horách. Vždy na tom budete mnohem lépe s nápojem Isostar, než s nealko pivem nebo energy drinky, protože ty váš organismus ještě víc dehydratují.

Co je slavný nápoj Isostar zač?
Isostar je isotonický nápoj na bázi sacharidů, který se okamžitě vstřebá do organismu, obnoví jeho přirozenou hydrataci a tím doplní přísun energie. V praxi to znamená, že je to nejrychlejší a nejzdravější způsob, jak se dostat při vyčerpání zpět do formy. Zkuste ho a pořiďte si k němu třeba tenhle parádní „bidon“.

]]>
http://www.isic.cz/energie-pro-sportovce-se-slevou-20/feed/ 0
SOUTĚŽ: Neonoví jednorožci zaplní oboru Hvězda! http://www.isic.cz/soutez-neonovi-jednorozci-zaplni-oboru-hvezda/ http://www.isic.cz/soutez-neonovi-jednorozci-zaplni-oboru-hvezda/#respond Tue, 05 Jun 2018 07:43:49 +0000 http://www.isic.cz/?p=109508/ Tato bájná stvoření se budou prohánět v Praze 1.9.2018 v oboře Hvězda v rámci velmi oblíbené akce Neon Run 2018. Kromě nich se můžete těšit na svět plný neonových barev a zábavy, které vás dostanou do jiného světa.

Již tradičně se 1.9.2018 rozzáří obora Hvězda neonovými barvami a zaplní se několika tisíci běžců i neběžců všech věkových kategorií (a jednorožci). Jedná se o velkou barevnou párty. Můžete se těšit na různé neonové, světelné a hudební zóny podél celé trati, kterou zvládne opravdu každý. Užije si ji jak rodina, tak parta bláznivých přátel.

Tento rok se ponese v tématu jednorožce, což přinese ještě více barev a kouzel na samotnou akci. V cíli vás nemine pamětní medaile s jednorožcem, připravujeme speciální výzdobu i pro naše lidi na registraci, samozřejmě nebude chybět malba na obličej, hudba, soutěže a mnohem více.

Celou akci od začátku do konce se budete moci bavit, tancovat a bláznit s lidmi na stejné vlně. Zajistěte si možnost prožít pohádku. Loni jsme vyprodali 3000 kapacitu 2 měsíce před akcí. Neriskujte a přihlaste se už dnes na http://neonrun.cz/registrace.html.

Více informací naleznete na www.neonrun.cz.

Program akce
16:00 – 20:00 Registrace a prezentace NEON RUN
16:00 – 20:15 Prodej NEONOVÝCH artiklů
16:00 – 22:00 Otevření a uzavření úschovny
20:00 – 20:15 Rozcvička s Fitness Jatomi
20:00 – 20:25 Řazení běžců na start
20:25 – 20:30 Rozprava k nezávodnímu běhu
20:30 – 20:33 Start „A“ 5 km NEON NIGHT RUN
20:35 – 20:38 Start „B“ 5 km NEON NIGHT RUN
20:40 – 20:43 Start „C“ 5 km NEON NIGHT RUN
20:45 – 21:45 After party NEON NIGHT RUN s DJ ROXTAR
22:00 – 22:00 Konec

Soutěžit

Informace o soutěži

Soutěž probíhá od 5.6.2018 do 5.7.2018.
Soutěž o 20X1 startovné Neon Run basic.

Vyhrává každý 10. respondent se správnou odpovědí. Počet výher je omezen.

]]>
http://www.isic.cz/soutez-neonovi-jednorozci-zaplni-oboru-hvezda/feed/ 0
Soutěž o 20X1 startovné Neon Run basic http://www.isic.cz/soutez-o-20x1-startovne-neon-run-basic/ http://www.isic.cz/soutez-o-20x1-startovne-neon-run-basic/#respond Tue, 05 Jun 2018 07:19:45 +0000 http://www.isic.cz/?p=109512/ Soutěž probíhá od 5.6.2018 do 5.7.2018
Pole označena * je nutné vyplnit.

Vyplňte adresu pro případné zaslání výhry.

Kapacita letošního Neon Run 2018 powered by ČEPS je:

Výherci budou kontaktování telefonicky nebo emailem. V případě, že do 3 dnů od kontaktování neobdržíme odpověď, výherce ztrácí nárok na výhru.

]]> http://www.isic.cz/soutez-o-20x1-startovne-neon-run-basic/feed/ 0 Festival LSSH – Mediterraneo – hudba Středozemí http://www.isic.cz/festival-lssh-mediterraneo-hudba-stredozemi/ http://www.isic.cz/festival-lssh-mediterraneo-hudba-stredozemi/#respond Mon, 04 Jun 2018 07:03:43 +0000 http://www.isic.cz/?p=109104/ Letošní 19. ročník „Mediterraneo“ mezinárodního festivalu Letní slavnosti staré hudby představí hudbu Středozemí a nabídne řadu skvělých koncertů v podání špičkových zahraničních interpretů z Francie, Španělska, Německa, Belgie, Polska či Itálie. Koncerty se konají v krásných historických sálech (Zámek Troja, Lobkowiczký palác, Rudolfinum, Vinohradské divadlo ad.)

Program zavede posluchače do hudebního světa Středozemí a jeho mystických příběhů antických bájí. Úvodní koncert festivalu, Královny Středomoří, představí výběr z vokálních skvostů francouzského královského dvora v podání hvězdné světové sopranistky Véronique Gens a vynikajícího francouzského ansámblu Les Ambassadeurs.

Dechberoucí krásu italských operních árií na témata antických mýtů odhalí koncert nazvaný Láska a zrada, který představí úžasnou německou sopranistku Hannu Herfurtner v doprovodu proslulé Lautten compagney BERLIN.

Taneční rytmy přímořských krajů od Španělska až k branám Orientu s názvem Un compás přiveze známý baskický soubor Euskal Barrokensemble, rozšířený tentokrát o fenomenálního hráče na setar Kiyu Tabassiana.

Závěrečný koncert festivalu, Evropa galantní , zazní ve Dvořákově síni Rudolfinav podání sedmi špičkových zahraničních sólistů a spojených souborů Les Folies françoises a Collegium Marianum. Představí koncertní provedení opery A. Campry L’Europe galante na téma milostných dobrodružství a námluv od Španělska přes Itálii až po Turecko.

Více o programu na webu https://www.letnislavnosti.cz/.

]]>
http://www.isic.cz/festival-lssh-mediterraneo-hudba-stredozemi/feed/ 0